وب سایت نوبت دهی پزشکان شیراز
فوق تخصص پزشکان

 

پروتز سینه و باسن در شیراز

برای داشتن یک ظاهر ایده آل سایز سینه و باسن باید متناسب با بدن باشد . برخلاف عمل ماموپلاستی که باعث کاهش سایز و حجم سینه میشد عمل پروتز سینه سبب افزایش سایز و حجم سینه میشود .

برخی از افراد به طور ژنتیکی دارای باسن کوچک و صاف و یا سینه هایی ریز و کوچک میباشند . با قرار گیری پروتز  در زیر این اندام ها ، سایز آنها افزایش یافته و حس  اعتماد بنفس  به فرد بازمیگردد.

البته برای پروتز سینه و باسن در شیراز باید اطلاعات کافی و لازم بدست آورید و با پزشکان حاذق شهر شیراز که در این نوع به تجربه کافی رسیده اند مشورت لازم را به عمل آورید .

بیمار باید درک درستی از این نوع عمل و مسائل پس از آن داشته باشد. همچنین از عوارض و خطرات  احتمالی ، هزینه  و سایر موارد که پزشک باید بطور کامل برای بیمار شرح دهد اطلاع داشته باشد .

گروه پزشکی شهر شیراز در این راستا اطلاعات مفیدی به بیماران خود ارائه میدهد .

پروتز سینه در شیراز

جراحی ماموپلاستی و پروتز سینه خلاف جهت هم و به منظور معکوس انجام میشوند . پروتز سینه برای افزایش سایز سینه و ماموپلاستی به منظور کاهش سایز سینه انجام میشوند .

پروتز سینه یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین جراحی های زیبایی سینه محسوب میشود . پروتز هایی که در سینه قرار گرفته میشود در نوع جنس وجود دارند . آب نمکی و سیلیکونی  که با توجه به شرایط بیمار و بودجه بیمار بهترین پروتز برای هر فرد تعیین میشود . پروتز های سیلیکونی ماندگاری بالاتری دارند.

برای قرار گیری پروتز در زیر بافت سینه روش های مختلفی وجود دارند . برش لازم باید توسط متخصص انتخاب شود تا باتوجه به وضعیت جسمانی بیمار کمترین جای برش بر سینه باقی بماند .

 

پروتز باسن در شیراز  

باسن کوچک و صاف یکی از مشکلاتی است که برخی افراد آن را دارند .

شاید خیلی از آنها ورزش هی مختلفی را برای برآمده شدن باسن انجام دهند . البته باید گفت که ورزش بی تاثیر نیست  اما زمان بر است و حتی ممکن است بر روی  همه ی افراد نتیجه ندهد .

پروتز باسن روشی سریع  برای افزایش حجم باسن است . موفقیت آمیز بودن جراحی های زیبایی بستگی به انتخاب یک جراح خوب و متبحر دارد .

هزینه جراحی پروتز باسن بستگی به نوع پروتز مورد استفاده و تخصص جراح دارد . در پروتز باسن شکافی بر روی باسن ایجاد میشود و پروتز را با تکنیک خاصی که تخصص خود جراح است قرار میدهند و سپس بخیه میزنند .

از فواید پروتز باسن شاید مهم ترین آن  همان حس اعتماد بنفس بیمار و بهبود ظاهر باسن اشاره کرد .

 

 

پروتز سینه و باسن