وب سایت نوبت دهی پزشکان شیراز
فوق تخصص پزشکان

ماموپلاستی در شیراز

 تقریبا بر روی هر عضو بدن میتوان عمل جراحی زیبایی انجام داد . جراحی زیبایی سینه با نام پزشکی ماموپلاستی به منظور کاهش سایز و حجم سینه انجام میشود .

در عمل ماموپلاستی شیراز بخشی از بافت غدد ، چربی و پوست سینه برداشته میشود و موقعیت قرارگیری سینه تغییر کرده و خوش فرم تر از قبل میشود .

سایز سینه به عوامل مختلفی اعم از ژنتیک ، وزن بانوان ، هورمون های زنانه و استخوان بندی بانوان بستگی دارد .

اما برخی از افراد هستند که سینه هایشان به طور غیر طبیعی بزرگ است . دلایل متعددی میتواند برای بزرگی غیر طبیعی وجود داشته باشد . هورمون استروژن سایز سینه بانوان را تعیین میکند .

 عمل ماموپلاستی معمولا تحت سه برش در سینه انجام میشود . یک برش اطراف نوک سینه ، یک برش به طور افقی روی چین پستان و یک برش دیگر بصورت عمودی از هاله سینه تا چین زیر سینه

بعد از اعمال تغییرات و حذف چربی ها و بافت غدد و پوست های اضافی محل برش ها بخیه زده میشود . در عمل ماموپلاستی پس از اتمام شدن جراحی اندکی درد و ناراحتی طبیعی است و با خوردن مسکن این درد ها قابل التیام و بهبود هستند . البته حتما باید پزشک نوع مسکن را تجویز کند .

 

ماموپلاستی شیراز

نتایجی که از جراحی ماموپلاستی در شیراز به دست می آید از هر فرد به فرد دیگر متغییر است . در همه ی افرادی که ماموپلاستی انجام میدهند نتایج یکسانی به دست نمی آید  و بستگی به مشخصات فردی دارد .

این عمل تحت بیهوشی انجام میشود و زمان آن معمولا بین دو تا چهار ساعت به طول می انجامد .

بهتر است این عمل پس از ازدواج و بارداری انجام شود . زیرا سایز سینه بانوان در مرحله بارداری و شیر دهی تغییر میکند .

خانم های مجردی که قصد انجام عمل ماموپلاستی در شیراز را دارند بهتر است حتما با متخصص مشورت کنند .

چند هفته قبل از عمل مصرف دارو و سیگار و دخانیات باید قطع شود . در این زمینه جراح ماموپلاستی به شما خواهد گفت چکار کنید .

محل برش سینه  و فرم آن معمولا بین 6 ماه تا یکسال زمان میبرد تا شکل نهایی خود را نشان دهد .

 

 

ماموپلاستی