وب سایت نوبت دهی پزشکان شیراز
فوق تخصص پزشکان

 

لیپوماتیک در شیراز 

عمل لیپوماتیک که به اصطلاح پیکر تراشی به آن میگویند سلول های چربی با وسیله ای به نام کانول و حرک ارتعاشی آن شکسته میشود  و پس از آن چربی به آرامی از بدن بیرون کشیده میشود .

این عمل زیبایی برای برگرداندن حس اعتماد بنفس و زیبایی بیماران و بهبود ظاهر و سایز بیمار در مراکز مختلفتی در شیراز انجام میشود .

پس از عمل لیپوماتیک افراد به دلیل بهبود وضع ظاهریشان به سمت رژیم های غذایی و ورزش های بدنی جذب میشود و با رعایت این دو مورد مهم ، ورزش و تغذیه ، روز به روز به ظاهر ایده آل تری میرسند .

 مرکز لیپوماتیک در شیراز

 

د

 

ستگاه لیپوماتیک با ایجاد ارتعاش در سه بعد و تولید امواج مادون صوت سبب امولسیفه شدن بافت چربی و خروج آن از بدن میشودحس گر های حساسی بر روی نوک پروب دستگاه وصل میشود تا به محض برخورد کانول با بافت های غیر چربی دستور توقف دستگاه صادر شود و امنیت آن بالا رود .

اگر از اضافه وزن خصوصا در ناحیه شکم و پهلو رنج میبرید و تاکنون از روش های زیادی برای کم کردن چربی این نواحی استفاده کرده اید اما نتیجه ای نگرفته اید ، عمل زیبایی لیپوماتیک را  امتحان کنید .

 

لیپوماتیک انقلابی در عرصه زیبایی  و کاهش وزن ایجاد کرده است . در انتخاب مرکز لیپوماتیک تحقیقات لازم را به عمل آورید و در هر مرکزی این عمل را انجام ندهید . 

 

بهترین مرکز لیپوماتیک شیراز

با دارا بودن پزشکان خبره در بهترین مرکز لیپوماتیک شیراز در خدمت شما هستیم تا زیبایی و جوانی و حس اعتماد بنفس را به شمابرگردانیم .

مزیت هایی که در عمل لیپوماتیک در بهترین مرکز لیپوماتیک شیراز برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم  به شرح زیر است :

نسبت به روش های دیگر کاهش سایز ، بیخطر و اثر بخش تر است .

امنیت بالای این عمل نسبت به سایر روش ها ، به محض برخورد کانول با بافت های غیر چربی سیستم امنیتی  کار را متوقف میکند

درد عمل لیپوماتیک بسیار خفیف و جزئی است و حتی گاهی اصلا درد ندارد .

پس از عمل پوست خودش را جمع میکند و نیازی به کشیدن پوست نخواهید داشت .

هزینه کم عمل لیپوماتیک

 

ریکاوری کوتاه و بهبودی سریع

 

لیپوماتیک