وب سایت نوبت دهی پزشکان شیراز
فوق تخصص پزشکان

قیمت لیزر موهای زائد در شیراز

 چند سالی است که  مردم بدنبال راهی برای رفع همیشگی موهای زائد بدن میگردنند . لیزر مو های زائد بهترین روشی است که تاکنون برای رفع این مشکل شناخته شده است .

روش هایی مثل موم ، وکس ، اپلاسیون ، و... روش هایی موقت برای رفع موهای زائد بوده و هنگام رویش مجدد مو سبب برآمدگی های دردناک پوست میشوند .

لیزر مو های زائد در شیراز بهترین راه شناخته شده برای رفع همیشگی موهای زائد بدن میباشد .

قیمت لیزر موهای زائد بصورت جلسه ای میباشد و بستگی به  پیاز مو ی شما دارد که در چند جلسه لیزر سست شود و بریزد .

 

هزینه لیزر موهای زائد درشیراز

با لیزر کردن موهای زائد حس زیبایی و لطافت به شما القا شده و اعتماد بفستان را افزایش میدهد . اصلا جای نگرانی نیست زیرا این روش بی خطر و موثر بوده . نفوذ لیزر فقط تا لایه ای از پوست صورت میگیرد که ریشه در آن لایه قراردارد و با سست کردن پیاز مو طی چند مدت سبب ریزش همیشگی آن میشود .

امروزه با پیشرفت تکنولوژی های جدید در این زمینه ، لیزر مو های زائد با اثر بخش تر از قبل شده است .

کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز

روش لیزر به این صورت است که ابتدا به پزشک مربوطه مراجعه میکنید . پزشک پس از دیدن  تراکم و ضخامت موهای زائد بدنتان ، نوع روش استفاده از لیزر را با توجه به پوست و مو زائدتان تعین میکند . سپس  کار لیزر شروع میشود .  پس از چند جلسه  ریشه موها ضعیف و سست شده و شروع به ریزش میکند .

لیزر موهای زائد شیراز

اگر تاکنون به دنبال راهی برای زدودن موهای زائد بوده اید و از سایر روش های پاکسازی خسته شده اید ، لیزر موهای زائد شیراز در کلینیک ما بهترین گزینه برای شما خواهد بود .

 

لیزیک