وب سایت نوبت دهی پزشکان شیراز
فوق تخصص پزشکان

 

 

  

 

راینو پلاستی در شیراز

راینو پلاستی همان جراحی زیبایی بینی است که با اهداف خاصی روی صورت بیمار انجام میشود . از شایع ترین جراحی های زیبایی است که بخصوص در ایران طرفدار دارد و  جوانان ایرانی به این عمل روی می آورند .

چنانچه شما هم قصد عمل راینو پلاستی در شهر شیراز را دارید برای اینکه دچار عوارض ناخوشایندی پس از جراحی راینو پلاستی نشوید باید تحقیق کامل و جامعی  انجام دهید و بی گدار به آب نزنید .

علم پزشکی در چند سال اخیر با پیشرفت خود در تمام شاخه های پزشکی و بخصوص شاخه جراحی های زیبایی نتایج رضایت مندی را به همراه داشته است .

البته شهر شیراز جراح های بینی بسیار حاذقی دارد طوری که از شهر های دیگر نیز برای جراحی راینو پلاستی به شهر شیراز می آیند . بینی از مهم ترین اجزای صورت میباشد که تغییر کوچکی در آن میتوانید تاثیر زیادی بر زیبایی چهره داشته باشد .

پزشکانی  با دو تخصص  قادر به انجام  جراحی راینو پلاستی هستند . یا متخصص گوش ، حلق ، بینی و یا فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی .  

 

 

راینو پلاستی شیراز

  به طور کلی میتوان اهداف جراحی راینو پلاستی در شیراز را به 2 گروه کلی تقسیم کرد . 

1- بهبود عملکرد بینی که بیمارانی در این گروه قرار میگیرند که دارای انحراف تیغه بینی ، پولیپ ، تنگی تنفس و مواردی این چنینی هستند . جراحی های این گروه اندکی پیچیده تر از گروه دوم خواهد بود . بیمارانی که مشکلاتی ازاین قبیل دارند میتوانند ظاهر بینی را هم عمل کنند و یا بخواهند که فقط مشکلات عملکردی بینی شان برطرف شود . این بستگی به خود بیمار دارد .

2-بهبود ظاهر خارجی بینی و زیباسازی  آن :

ظاهر معیوب بینی میتواند مادرزادی باشد و یا اکتسابی بوده باشد و در طول دوران زندگی فرد ، با ضربه خوردن صدمه دیده و شکل ظاهری آن تغییر کرده باشد .

مثل قوز بینی ، پل بینی و یا نوک پهن

مهم این نیست که جراحی راینوپلاستی برای رفع کدام عیب است که انجام میشود مهم این است که عملکرد و ظاهر بینی پس از عمل متناسب با فرد باشد و عوارضی برای بیمار به همراه نداشته باشد . در نهایت این پزشک است که باید تمام توجه لازم را به کارایی بینی داشته باشد .

برخی از افراد به پزشک خود اصرار دارند که بینی مان را مانند فلان شخص یا فلان مدل در بیاوردید . اما باید این نکته را توجه داشت که زیبایی صورت فقط در بینی کوچک و خوش فرم خلاصه نمیشود در اصل این هماهنگی  و تقارن بین اجزای صورت است که باعث میشود ظاهر فرد زیبا جلوه کند .

برخی از اهداف جراحی زیبایی یا راینو پلاستی :

بزرگ کردن بینی با پیوند

کوچک کردن بینی

برداشتن قوز بینی    

جراحی بینی های گوشتی

بهبود زیبایی صورت

کوچک ، بزرگ یا جابه جایی سوراخ های بینی

تغییر زاویه بینی بین لب بالا و نوک بینی

اصلاح پلیپ بینی

اصلاح مشکلات تنفسی

عمل بینی استخوانی  

صاف کردن  تیغه بینی 

راینوپلاستی