وب سایت نوبت دهی پزشکان شیراز


|مزایای لیپوماتيك


لیپوماتيك در واقع چه کاری انجام می‌دهد؟


لیپوماتيك در شیراز یکی از محبوب‌ترین روند‌های جراحی پلاستیک می باشد. با این حال، تصورات غلط زیادی در مورد لیپوماتيك ، بویژه در رابطه با نحوه ی انجام این روند، وجود دارد. در این پست ما حقایق مربوط به لیپوماتيك و آنچه که بیماران می‌توانند انتظار داشته باشند را به اشتراک می‌گذارد.

 

ليپوماتيك چربی هاي موضعي  را از بین می برد.


به ندرت می‌توان کسی را پیدا کرد که از ظاهر فیزیکی خود کاملاً راضی باشد. برخی از ظاهر شدن دست های برآمده از زیر پیراهن تنگ ناراحت می شوند، در حالی که برخی دیگر از بازوهای شل و ول خجالت زده شده و تصمیم می گیرند با ژاکت یا پیراهن آستین بلند آن را پنهان کنند. لیپوماتيك در شیراز می‌تواند برای کسانی  که از  چربی هاي موضعي اطراف بدن که به نظر می‌رسد در برابر ورزش و رژیم مقاوم هستند مفید باشد . لیپوماتیک چربی ناحیه‌هایی مانند شکم، بازوها، لگن، و ران و حتي غبغب را حذف کرده و بدن باریک و خوش فرم تری ایجاد می کند.
مهم است توجه داشته باشید که لیپوماتيك چربی‌های ناخواسته را از بین می‌برد و نواحی برآمده را درمان می نماید. جراحان پلاستیک  توصیه مي كنند که بیماراني براي  لیپوماتيك مناسب هستند كه اضافه وزن آن ها در حداكثر حدود  ۳۰ درصد از وزن ايزه آل آن ها باشد.

 

ليپوماتيك تناسب اندام را بهبود می‌بخشد.


اغلب، چربی زیاد در یک ناحیه بدن بر ظاهر کل بدن تأثیر می‌گذارد. انباشت چربی در پایین تنه ممکن است نامتناسب با باقی بدن باشد و بازوهای شل و ول منطبق با شکم یا پایین تنه فرد نباشد.یکی دیگر از مزایای لیپوماتيك این است که می‌تواند به بهبود بدن فرد کمک کرده و نواحی چربی سرسخت مردان و زنان را از بین ببرد. با لیپوماتيك، زنان می‌توانند به بدن شیک تر زنانه دست یابند و مردان می‌توانند بدن مردانه ای که همیشه آرزویش را داشته اند، به دست بیاورند.

 
ليپوماتيك در شیرازبراي هميشه سلول‌های چربی را حذف می‌کند.


از آنجا که لیپوماتيك سلول‌های چربی ناحیه مورد درمان را حذف می‌کند، آن سلول‌های چربی هرگز دیگر برنمی گردند وتوانايي تقسيم شدن ندارند و اگر بیمار در آینده دوباره وزن بگیرد، سلول‌های چربی جدید در آن منطقه ایجاد نمی‌شوند. اگر وزن بیمار وزن افزایش یابد، این وزن احتمالا به طور یکنواخت در بدن توزیع خواهد شد. به منظور جلوگیری از افزایش وزن پس از عمل جراحی و کمک به ماندگاری نتایج، ما به شما رژيم بعد از ليپوماتيك را پیشنهاد می‌کنيم  که رژیم متعادل را با ورزش منظم جفت کنید.


لیپوماتیک اعتماد به نفس را افزایش می دهد.


از مزایای دیگر لیپوماتیک این است که باعث افزایش اعتماد به نفس بیماران می شود.

آیا شگفت زده خواهید شد اگر بشنوید که بسیاری از بیماران ما افزایش اعتماد به نفس پس از لیپوماتيك در شیراز را گزارش می‌دهند؟ از بین بردن چربی‌های ناخواسته، حتی به مقدار کم، می‌تواند برای افرادی که نگران ظاهر فیزیکی خود هستند، تسکین دهنده باشد. برخی بیماران دریافته اند اعتماد به نفسی که قبل از جراحی برای پوشیدن لباس نداشتند را اکنون دارند و هیجان زده می‌شوند که حالا که بدن لاغرتری دارند، می‌توانند لباس‌هایی را بپوشند که همیشه دوست داشتند بپوشند.
نتایج لیپوماتيك  همچنین می‌تواند انگیزه ای برای داشتن یک سبک زندگی سالم و فعال تر باشد. لیپوماتيك می‌تواند به فردی که زمانی از بدن خود ناراضی بود کمک کند تا به طور منظم به باشگاه برود یا فرد را برانگيخته نماید تا تغذیه ی سالم تر برای حفظ بدن باریک تر داشته باشد.


ليپوماتيك باعث شکل دهی هدف دار به بدن مي شود. 


یکی دیگر از مزایای لیپوماتيك این ات که این امکان را می‌دهد تا کل ظاهر را با تغییر ناحیه ای که مشکل ایجاد می کند، تغییر داد. این بدین معنی است که ناحیه های کوچک‌تر و ظریف تر مثل چهره را در حال حاضر می توان بدون جراحی تهاجمی تغییر شکل داد. این همچنین بدین معنی است که جراح کنترل بیشتری بر روند دارد و می تواند نتایجی بدست بدهد که منطبق با انتظاراتتان هستند.


کاهش اثرات زخم


مزیت دیگر لیپوماتیک از آنجا که برش‌های مورد استفاده برای انجام لیپوماتيك بسیار کوچک هستند، به راحتی می‌توانند در لایه های طبیعی پوست پنهان شوند. آن‌ها همچنین می‌توانند به آسانی با آرایش یا لباس تا زمان بهبودی پوشانده بشوند. این روش  جراحی زیبایی نسبت به سایر جراحی های بزرگ‌تر که زخم‌های بزرگ‌تری ایجاد می کنند و پنهان کردن شان سخت تر است، برتري دارد .

 

درد و ناراحتی در لیپوماتی

درد و ناراحتی ناشی از لیپوماتيك بسیار کمتر از درد و ناراحتی سایر جراحی‌های زیبایی مانند ابدومینوپلاستی است. درد معمولاً به مدت دو هفته پس از درمان با مسکن های عادی کنترل می‌شود، اگر چه برخی از افرادی که جراحی های شدیدتر داشته‌اند به مسکن های تجویزی برای کنترل درد نیاز دارند.این نیز یکی دیگر از مزایای لیپوماتیک می باشد.

 


مزایای لیپوماتیک در ریکاوری و مدت استراحت


زمان ریکاوری ليپوماتيك بسیار کمتر از درمان‌های دیگر است، زیرا کمتر تهاجمی است. توسعه تکنولوژی و تکنیک‌های جدید بدین معنی است که آسیب‌های ناحیه ی درمان به میزان زیادی کاهش یافته است. در نتیجه، زمان ریکاوری بسیار سریع‌تر است.
و به زمان استراحت کمتری نیاز است. زمان استراحت پایین تر بدین معنی است که مجبور نیستید زمان زیادی در مرخصی از محل کار باشید و این باعث کاهش هزینه کلی درمان می شود.

 


مزایای لیپوماتیک در توزیع چربی 


لیپوماتيك نه تنها چربی را حذف می‌کند، بلکه به بدن کمک می‌کند تا بعد از درمان چربی را به طور یکنواخت تری توزیع کند. این بدین معنی است که اگر چه باید سعی کنید بعد از درمان وزن تان افزایش نیابد، اما اگر اندکی وزن تان افزایش یافت، چربی مستقیما به ناحیه درمان نخواهد رفت و در کل بدن پخش خواهد شد.

 


مزایای فیزیکی و روانی لیپوماتیک


لیپوماتيك مزایای بهداشتی دارد. کاهش چربی در ناحیه درمان، فشارهای عروق خونی را کاهش داده و باعث می‌شود گردش خون راحت تر بشود و این بدین معنی است که خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و دیابت کاهش می یابد.
آن همچنین می‌تواند برای سلامت روانی سودمند باشد، زیرا اعتماد به نفس بیشتر در مورد خود و ظاهر ایجاد می کند. این می‌تواند به شما این امکان را بدهد تا چیزهایی را بدست آورید که قبلاً احساس می کردید نمی توان به راحتی کسب کرد. آن همچنین می‌تواند انگیزه‌ی لازم برای حفظ رژیم غذایی و سبک زندگی سالم را ایجاد نماید.

 

منابع:   www.drdemarsmd.com
         www.hda-online.org.uk

 

مطالب مرتبط

عوارض لیپوساکشن نسبت به لیپوماتیک

سوالات متداول در مورد لیپوماتیک

لیپوماتیک در شیراز

این مقاله را به اشتراک بگذارید
پرسش و پاسخ
نام و نام خانوادگی
تلفن همراه
نظر
لیپوماتیک