وب سایت نوبت دهی پزشکان شیراز

بارداری پس از لیپوماتیک در شیراز

 

آیا ليپوماتيك در شیراز مانع بارداري می شود؟

لیپوماتيك یکی از محبوب ترین روش های جراحی پلاستیک به ویژه در زنان است. در طول لیپوماتيك، مقدار زيادي از چربی های مقاوم از قسمت هایی از بدن برداشته می شوند که چربی تمایل به تجمع در آن نواحی دارد.  این مناطق عبارتند از شکم، ران ها ، پشت، قسمت فوقانی بازوها و گردن بیمار . یکی از مهمترین مزایای لیپوماتيك  این است  که هنگامی که چربی یک بار برداشته شود، برای همیشه از بین رفته است چون سلول هاي خربي بعد از شش سالگي توانايي تقسيم شدن ندارند .  بدن بیمار با گذشت زمان تغییر خواهد کرد، اما اثرات لیپوماتيك دست نخورده باقی خواهد ماند. ما دریافتیم که زنانی که به  لیپوماتيك شکم علاقه مند هستند، اغلب می خواهند بدانند که آیا یک حاملگی در آینده، اثرات این پروسيجر درمانی را از بین برده یا به حالت اولیه باز خواهد گرداند.متخصصان جراحی حاضر در سایت پزشکان شیراز به حقایقی در ارتباط با تاثیر حاملگی بر  لیپوماتيك دست یافته اند که به شما ارایه می دهیم.
بنابراین، آیا بارداری بر  لیپوماتيك تاثیر می گذاردو آيا ليپوماتيك باعث ناباروري مي شود؟پاسخ کوتاه به هر دو سوال"نه" می باشد. 

 

بارداری نتایج  لیپوماتيك را  تغییر نمی دهد.   اگر خانمی تحت عمل  لیپوماتيك قرار گیرد و پس از آن باردار شود، دچار افزایش وزن شود ، زایمان نماید و در نهایت اضافه وزن بارداری خود را از دست بدهد، اصلاحات حاصل از  لیپوماتيك اولیه وی، به همان وضعیتی که قبل از بارداری بوده است باز خواهد گشت.

حتی برخی بیماران اظهار داشته اند که عمل  لیپوماتيك به آنها کمک نموده است تا حين حاملگي اضافه وزن بیش از حد پيدا نكنند و به اندازه بارداری های قبلی شان دچار افزایش وزن و توده چربی نشوند. با این حال، همانطور که همه ما می دانیم، بدن زنان باردار در طول دوران بارداری دستخوش تغییرات زیادی می گردد و تجربه هر خانمی متفاوت از دیگری است . حتی بعد از لیپوماتيك نیز بایستی انتظار افزایش وزن در طی بارداری را داشته باشید .وزن گیری ،یک بخش طبیعی از بارداری و نشانه سلامتی است . متخصص زنان و زایمان شما می تواند دستورالعمل های مربوط به افزایش وزن سالم در هر مرحله از بارداری را به شما بدهد . بسیاری از زنان ممکن است بعد از اینکه زايمان نمودند ،انجام عمل لیپوساکشن بر روی شکم  را انتخاب کنند . این موضوع اغلب نتایج بسیار خوبی را به دست می دهد اما مهم است که از محدودیت های این روش نیز آگاهی داشته باشیم.


 لیپوماتيك چربی را از بین می برد، اما پوست اضافی را برنمي دارد و باعث رفع افتادگي زياد شكم نمي شود. در حقیقت   لیپوماتيك زمانی که شما قبلا نیز پوست خيلي شلی داشته اید فقط مشکل شما را تشدید نموده و به ظاهری نامناسب در پوست شکم شما می انجامد. پس اگر شما علاقه مند به رفع  پوست شل اطراف شکم خود هستید ،  ممکن است کاندید مناسبی برای عمل جراحی "تامي تاك يا ابدومينوپلاستي نیز باشید که پوست شما را سفت مي كند و  پوست اضافی را نیز بر می دارد.  

هیچ دو بیماری شبیه یکدیگر نیستند. هر شخصی  دارای پیشینه ، نوع بدن و تاریخچه پزشکی منحصر به فردی است . به همین دلیل است که برای شناخت هر بیمار، اهداف وی برای جراحی ، به میزان کافی وقت و زمان گذاشته و در مورد اینکه آیا در گذشته بارداری داشته است یا قصد دارد که در آینده باردار شود اطلاعات لازم را کسب می نماییم . سپس، ما می توانیم توصیه هایی را ارائه دهیم که بیمار قادر باشد به امن ترین شیوه ممکن به نتایجی که در نظر دارد برسد.


تصمیم برای لیپوماتيك در شیراز قبل یا بعد از بارداری یک گزینه مناسب است ،  بهترین راه برای دانستن اینکه چه چیزی به درد شما می خورد برنامه ریزي براي  مشاوره با جراحان ما  است که دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک می باشد. تيم حرفه اي و با تجربه ي  سايت پزشكان شيراز تمایل شما برای داشتن بدن و چهره ای زیبا و ظاهری جوان را درک  می کند.

ما از آخرین تکنیک های جراحی پلاستیک برای انجام انواع روش های جراحی استفاده می نماییم. کارشناسان ما به صورت شبانه روزي پاسخگوي شما بوده و دارای رفتار بسیار دوستانه و کمک کننده ای هستند و برای پاسخگویی به هر گونه سوالی از جانب شما در مورد روشی که ما ارائه می دهیم، همواره در دسترس می باشند. ما تلاش می کنیم تا از داشتن تجربه ای مثبت با ما اطمینان حاصل نمایید. لطفا همین امروز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدماتی که از جانب ما ارایه می شود با ما تماس بگیرید.

منبع: www.pezeshkaneshiraz.com

 

مطالب مرتبط

مزایای لیپوماتیک در شیراز

افراد مناسب برای لیپوماتیک 

لیپوماتیک در شیراز

 

این مقاله را به اشتراک بگذارید
پرسش و پاسخ
نام و نام خانوادگی
تلفن همراه
نظر
لیپوماتیک